tlumočení

Potřebujete profesionálního tlumočníka  Neváhejte se obrátit na proškolenou společnost Alie, která nabízí 3 druhy tlumočení. Tlumočení se dělí na konsekutivní, simultánní a soudní. Pokud se nevíte rady, jaký typ tlumočení potřebujete obraťte se na tuto a ta vám s výběrem poradí.

Konsekutivní tlumočení

Konsekutivní tlumočení se využívá hlavně na obchodních jednáních, turistických akcí, při exkurzi výrobního provozu, na školeních, při výslechu svědků na polici a u soudu a podobných příležitostech. Tlumočník obvykle počká, až řečník vysloví část svých myšlenek, odmlčí se a poskytne tlumočníkovi čas k překladu.

Simultánní tlumočení

Simultánní tlumočení se využívá převážně pro mezinárodní konference, školení pro velký počet účastníků a jiných akcí, kde řečníci hovoří ve své mateřštině nebo schválených jednacích jazycích, a tlumočníci v tlumočnických kabinách tlumočí do dalších jednacích jazyků tak, aby si každý z účastníků mohl do svých sluchátek zvolit tlumočení do toho jazyka, který mu nejlépe vyhovuje. Simultánnímu tlumočení za použití tlumočnické techniky se říká tlumočení kabinové.

Soudní tlumočení

Soudní tlumočení se využívá pro účely úřadů, při soudním jednání, sňatku nebo u notáře, kdy je zapotřebí soudně ověřené tlumočení nebo překlad.

Navštivte také

Doména pekarna-cukrarna.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 9542 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména pekarna-cukrarna.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář